Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ems pcb assembly ] eşleşme 122 Ürünler.
4mil Elektronik PCBA Çok Katmanlı PCB İmalatı Kurşunsuz HASL
| Temel malzeme:: | FR-4, FR-4 |
|---|---|
| Tahta kalınlığı:: | 1,6 mm |
| Min. Min. Line Width: Hat genişliği:: | 4milyon |
IATF TS16949 Prototip Pcb İmalatı FR4 Yüksekliği TG Elektronik Pcba
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Daldırma Altın Hızlı Dönüş PCB Prototipleri 2oz Bakır Kaplı Levha Yüksekliği TG
| Malzeme: | FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1-4oz, 3oz,vb. |
Hızlı Dönüş Yüksekliği TG PCB Prototipleri 2oz Bakır Kaplı Pano Daldırma Altın
| Malzeme: | FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1-4oz, 3oz |
Yükseklik TG Hızlı Dönüş PCB Prototipleri Daldırma Altın 2oz Bakır Kaplı Levha
| Malzeme: | FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1-4oz, 3oz |
ISO13485 Yüksekliği TG Tıbbi Ekipman PCB Sert Altın Kaplama
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Sert Esnek Tıbbi Devre Kartı Düzeneği 1OZ 2OZ 3OZ
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Yükseklik TG Hızlı Dönüş PCB Prototipleri Daldırma Altın 2oz Bakır Kaplı Levha
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
EMS SMT Daldırma Altın Prototip Pcb İmalatı OEM ODM
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
ENIG PCB PCBA Meclisi Elektronik Bileşen Tedarik Plastik Kalıplama
| Malzeme: | Yüksek TG |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | 160mm*130mm |

