Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ems pcb assembly ] eşleşme 122 Ürünler.
1-28L Halojensiz Tıbbi PCBA Daldırma Gümüş IPC-A-600G Sınıf II
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
18um-30um Bakır Oksijen Konsantratörü Tıbbi PCBA ISO 13485
| Malzeme: | FR-4; FR-4; High TG FR-4; Yüksek TG FR-4; Aluminum; Alüminyum; |
|---|---|
| PCB tipi: | Sert, esnek, katı-esnek |
| Katman No.: | 1, 2, 4, 6, 24 katmana kadar |
Yüksek TG Seramik iki katmanlı Qi Kablosuz Şarj Devre Kartı OEM ODM
| Malzeme: | FR4 Tg150 shengyi |
|---|---|
| Renk: | siyah, yeşil, sarı, mavi |
| Bakır kalınlığı: | 1.5 oz |
İletişim Ekipmanları İçin Anahtar Teslim Altın Paket Kenar Çok Katmanlı PCBA
| Renk: | çıplak ve altın |
|---|---|
| İsim: | PCB Montajı |
| Yüzey Teknik: | sert altın kaplama |
çok katmanlı 800mm * 508mm Baskılı Devre Kartı İmalatı HASL OSP
| Renk: | Yeşil, Mavi, Siyah, Beyaz, Sarı, Kırmızı, Gri |
|---|---|
| İsim: | PCB Montajı |
| Yüzey Teknik: | HASL, OSP, Daldırma Gümüş/Altın/SN, Flaş Altın, Altın Parmak, Sert Altın Kaplama |
Alüminyum BT Medical PCBA HASL OSP Elektronik Bileşen Tedariği
| Tek noktadan PCBA: | PCB + bileşenlerin tedariki + montaj + paket |
|---|---|
| Üretim Gereksinimi: | PCBA için test prosedürü. |
| Yüzey: | HASL, Nikel, Imm Altın, Imm Kalay, Imm Gümüş, OSP vb. |
Su Kalitesi Monitörü için ROHS Otomatik Çok Katmanlı Tıbbi PCBA
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Boyut: | 120mm*70mm |
Tıbbi Optik Ekipmanlar İçin Anahtar Teslimi Rogers Otomotiv PCBA
| Malzeme: | Rogers |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Katman: | 5 |
Yükseklik TG Rogers Medical PCBA Hızlı Dönüş 0.3-3.5mm Kalınlık
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Elektronik 0.25 Oz -12 Oz Tıbbi PCBA HASL Kurşunsuz IATF TS16949
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |

