Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pcb fabrication assembly ] eşleşme 101 Ürünler.
Tıbbi Cihazlar Pcb Montaj Tasarımı CEM1 CEM3 Çok Katmanlı Pcb İmalatı
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
CEM1 CEM3 Hızlı Dönüş PCB Prototipleri Çok Katmanlı Pcb İmalatı
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
SMT DIP Otomotiv PCBA Sert Esnek CEM1 10 Katmanlı Pcb İmalatı
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
HASL OSP Tek Durak Pcb Montajı 2-58 Çok Katmanlı Pcb İmalatı
| Malzeme: | FR4 |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | 140mm*100mm |
FPC SMT Hızlı Dönüş PCBA 0.3-3.5mm Kalınlık Çok Katmanlı PCB İmalatı
| Malzeme: | FR4 Tg140 shengyi |
|---|---|
| Renk: | yeşil, sarı, mavi |
| Bakır kalınlığı: | 1 oz |
Kontrol Ekipmanlarını Ölçmek İçin HASL Endüstriyel PCBA 10 Katmanlı Pcb İmalatı
| Malzeme: | Yüksek TG |
|---|---|
| Renk: | mavi |
| Boyut: | 150mm*110mm |
1-32 Katmanlı HDI Hızlı Dönüş Sert Flex Pcb İmalatı 3mil Çizgi Genişliği
| Min. hat genişliği: | 0.075mm/0.075mm(3mil/3mil) |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | ENIG |
| Bakır kalınlığı: | 1 oz |
FR4 TG140 174 * 103mm Otomotiv Pcb Tasarım Montaj Bileşeni Tedarik
| Temel malzeme: | FR-4 TG140 |
|---|---|
| Tahta kalınlığı: | 1.2MM |
| Yüzey bitirme: | ENIG |
One Stop EMS Esnek Baskılı Devre Kartı İmalat Montajı ENIG
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| İsim: | esnek PCBA |
| Yüzey Teknik: | ENIG |
Elektronik 10 Katmanlı Hızlı Dönüş PCB Prototipleri İmalatı HASL OSP
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
|---|---|
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
| Yüzey bitirme: | HASL, ENIG, OSP, Daldırma altın, HASL Kurşunsuz |

