Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pcb fabrication assembly ] eşleşme 101 Ürünler.
Mikrodalga Kurulu için ISO9001 ISO14001 Özel Çok Katmanlı Pcb Fabrikasyon Montajı
| Renk: | Yeşil, sarı, beyaz |
|---|---|
| İsim: | SMT PCB montajı sert esnek |
| Yüzey Teknik: | ENIG |
UL 2 Katmanlı Devre Kartı 9um-210um Çok Katmanlı Pcb İmalatı
| Yüzey bitirme: | ENIG |
|---|---|
| Bakır kalınlığı: | 1 oz |
| Temel malzeme: | FR4 |
1oz Çok Katmanlı Pcb İmalatı 12 Katmanlı Devre Kartı ISO TS16949
| Min. hat genişliği: | 0.075mm/0.075mm(3mil/3mil) |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | ENIG |
| Bakır kalınlığı: | 1 oz |
OEM Klavye Led Esnek PCB'ler Tek Taraflı FPC 8 Katmanlı Pcb İmalatı
| Min. hat genişliği: | 0.075mm/0.075mm(3mil/3mil) |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | ENIG |
| Bakır kalınlığı: | 1 oz |
4mil Elektronik PCBA Çok Katmanlı PCB İmalatı Kurşunsuz HASL
| Temel malzeme:: | FR-4, FR-4 |
|---|---|
| Tahta kalınlığı:: | 1,6 mm |
| Min. Min. Line Width: Hat genişliği:: | 4milyon |
OEM Çok Katmanlı Pcb İmalatı 4mil Yüksek Yoğunluklu BGA PCB Meclisi
| Malzeme: | FR4/TG150~180,FR-4/CTI175~600V |
|---|---|
| Levha Kalınlığı/Bakır Kalınlığı: | 0.8mm~2.0mm/0.5OZ~5OZ |
| Min Çizgi Genişliği ve Boşluk: | 3mil/3mil(0.075mm) |
IBE Kontrol Kartı Prototip Pcba 8 Katmanlı Pcb İmalatı
| Malzeme: | FR4+Bileşenler |
|---|---|
| Renk: | yeşil, sarı, mavi |
| Bileşenler: | Yetkili dağıtıcı |
Otomotiv Medikal Elektronik Pcb Pcba CEM1 CEM3 Çok Katmanlı Pcb İmalatı
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
UL Akıllı Tıbbi Endüstriyel PCBA IoT Ağ Geçidi WIFI 8 Katmanlı Pcb İmalatı
| Renk: | Yeşil Mavi |
|---|---|
| İsim: | PCB Montajı |
| Yüzey Teknik: | ENIG |
Çok Katmanlı Pcb İmalatı Hızlı Dönüşlü PCB Montajı Daldırma Altın BGA Empedansı
| Renk: | Yeşil |
|---|---|
| İsim: | PCBA |
| Yüzey Teknik: | HASL |

