Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pcb fabrication assembly ] eşleşme 101 Ürünler.
SMT DIP Devre Hash Board EMS PCB Meclisi Daldırma Gümüş Altın
| Malzeme: | FR4+Bileşenler |
|---|---|
| Renk: | Beyaz sarı |
| Bileşenler: | Yetkili dağıtıcı |
SMT Sert 2 Katmanlı PCB Meclisi Soyulabilir Maske Elektrik Devresi Tasarımı
| Malzeme: | FR4 Tg135 shengyi |
|---|---|
| Renk: | siyah, yeşil, sarı, mavi |
| Bakır kalınlığı: | 2 OZ |
Sağlık Bakımı Tıbbi Cihazlar PCB Daldırma Altın 0.3-3.5mm Kalınlık
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
One Stop 2oz Bakır Hızlı Dönüş PCB Prototipleri Daldırma Altın
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
FR4 Halojensiz Anahtar Teslim PCB Montajı 0.3-3.5mm Kalınlık
| Ambalaj bilgileri: | çanta |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Şarj Modülü için BGA QFN Kurşunsuz Hızlı Dönüş PCB Meclisi
| Renk: | mavi |
|---|---|
| İsim: | PCB Montajı |
| Yüzey Teknik: | daldırma gümüşü |
Daldırma Gümüş FR4 SMT Pcb Montajı Tam Anahtar Teslim UL ROHS
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| İsim: | PCB Montajı |
| Yüzey Teknik: | daldırma gümüşü |
Dizüstü Pil PCB Kartı İmalatı OEM Sözleşme Elektronik Montajı
| Malzeme: | FR4+Bileşenler |
|---|---|
| Renk: | Beyaz sarı |
| Bileşenler: | Yetkili dağıtıcı |
FR4 CEM1 Sert Flex Tıbbi PCB Montaj Hizmetleri Hızlı Dönüş
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Yeşil Kırmızı Mavi daldırma Hızlı Dönüş Pcb Montaj Hizmetleri 3oz Bakır Kalınlığı
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |

