Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pcb fabrication assembly ] eşleşme 101 Ürünler.
1.5oz LED Tüp Işık PCB Kartı İmalatı SMT DIP Esnek Alüminyum Pcb
| Min. hat genişliği: | 0.075mm/0.075mm(3mil/3mil) |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | HASL |
| Bakır kalınlığı: | 1.5 oz |
Uzaktan Kumanda PCB Kartı İmalatı için Sert Altın Kaplama 94v0 Çok Katmanlı PCBA
| Malzeme: | FR4+Bileşenler |
|---|---|
| Renk: | yeşil, sarı, mavi |
| Bileşenler: | Yetkili dağıtıcı |
ISO9001 ISO13485 Endüstriyel PCB Montajı Sert Esnek Hızlı Dönüş
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Iletişim Telefonu ASL OSP EMS Soğutuculu PCB Meclisi
| Malzeme: | FR4+Bileşenler |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Bileşenler: | Yetkili dağıtıcı |
EMS 1oz Rogers Devre Kartı Prototip PCB Meclisi OEM ODM
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
EMS Elektronik Hızlı Dönüşlü Pcb Montaj Hizmetleri ISO13485
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
HDi Otomotiv Baskılı Devre Kartı İmalatı HASL Kurşunsuz
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Hızlı Sözleşmeli Elektronik Sert FR4 PCB Montaj Hizmeti THD SMT
| Ambalaj bilgileri: | çanta |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
IBE Fast EMS PCB Meclisi Çok Katmanlı Baskılı Devre Kartı İmalatı
| Renk: | mavi |
|---|---|
| İsim: | PCB Montajı |
| Katman: | 2 |

