Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pcb fabrication assembly ] eşleşme 101 Ürünler.
Kontrol Kartı İçin Yüksek TG PTFE Güç Kaynağı Devre Kartı EMS PCB Meclisi
| Malzeme: | FR4+Bileşenler |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Bileşenler: | Yetkili dağıtıcı |
Yeşil Lehim Maskeli Network Industr FR4 Elektronik PCB PCBA
| Malzeme: | FR4+Bileşenler |
|---|---|
| Renk: | Beyaz sarı |
| Bileşenler: | Yetkili dağıtıcı |
CEM1 CEM3 Elektronik Bileşenler Prototip PCB Meclisi FCC ROHS
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Yeni Enerji Pil Alüminyum BT Anahtar Teslim PCB Meclisi Flaş Altın
| Renk: | Gri |
|---|---|
| İsim: | PCB Montajı |
| Yüzey Teknik: | Flaş Altın |
IATF TS16949 EMS PCB Montajı 800mm*508mm PCB Board İmalatı
| Renk: | mavi |
|---|---|
| İsim: | PCB Montajı |
| Yüzey Teknik: | HASL |
çok katmanlı 800mm * 508mm Baskılı Devre Kartı İmalatı HASL OSP
| Renk: | Yeşil, Mavi, Siyah, Beyaz, Sarı, Kırmızı, Gri |
|---|---|
| İsim: | PCB Montajı |
| Yüzey Teknik: | HASL, OSP, Daldırma Gümüş/Altın/SN, Flaş Altın, Altın Parmak, Sert Altın Kaplama |
Araba Yüksek TG PCB Devre Kartı Montajı Altın Parmak Finish ISO 13485
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
IPC-A-610F Sınıf II ENIG, Güneş Enerjisi İçin Ağır Bakır Pcb'yi bitirir
| Malzeme: | FR4 Tg150 shengyi |
|---|---|
| Renk: | yeşil, sarı, mavi |
| Bakır kalınlığı: | 3oz |
EMS SMT Daldırma Altın Prototip Pcb İmalatı OEM ODM
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Rf Verici ve Alıcı Devre Kartı Montajı İmalatı UL ISO45001
| Renk: | Yeşil |
|---|---|
| İsim: | Anahtar teslimi çözüm |
| Yüzey Teknik: | ENIG |

