Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pcb fabrication assembly ] eşleşme 101 Ürünler.
OEM Daldırma Gümüş Otomotiv PCBA Endüstriyel Araba Joystick PCB Kartı
| Temel malzeme: | FR4, yüksek TG FR4, yüksek frekans, şap, FPC |
|---|---|
| PCB tipi: | Sert, esnek, katı-esnek |
| Bakır kalınlığı: | 0,5-6 oz |
Hemox Analizörü İmalatı için 1oz FR4 TG170 Rogers Alu PCB Sert Altın
| Malzeme: | CEM3 |
|---|---|
| Katman: | 15 |
| Boyut: | 160mm*90mm |
Sert Esnek Tıbbi Devre Kartı Düzeneği 1OZ 2OZ 3OZ
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Yeşil Kırmızı Mavi daldırma Hızlı Dönüş Pcb Montaj Hizmetleri 3oz Bakır Kalınlığı
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
EMS Quick Turn PCB Prototipleri HASL OSP Sözleşmeli Elektronik Montaj
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
OEM ENIG Tek Taraflı Alüminyum PCB Baskılı Devre Kartları 1-32L Çok Katmanlı
| Min. hat genişliği: | 0.075mm/0.075mm(3mil/3mil) |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | ENIG |
| Bakır kalınlığı: | 1 oz |
EMS Devre Kartı Endüstriyel PCB Montajı Daldırma Gümüş SN
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Altın Dedektörü Tek Durak 94v0 PCB Düzeneği IPC-A-600G Sınıf II
| Renk: | Beyaz sarı |
|---|---|
| İsim: | PCB Montajı |
| Yüzey Teknik: | LF-HASL |
ISO13485 Yüksekliği TG Tıbbi Ekipman PCB Sert Altın Kaplama
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Mavi 2 Katmanlı Devre Kartı EMS PCB Montaj Hizmetleri HASL OSP
| Renk: | mavi |
|---|---|
| İsim: | PCB Montajı |
| Yüzey Teknik: | HASL |

