Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pcb fabrication assembly ] eşleşme 101 Ürünler.
Lcd Ekranlı Bebek Klinik Dijital Termometre Pcb Tıbbi Pcba
| Tip: | Dijital termometre PCB |
|---|---|
| Bakır kalınlığı: | 1 oz |
| Tahta kalınlığı: | 1,6 mm |
Bluetooth Hoparlör Kartı için AOI FCT Testi EMS PCB Meclisi
| Malzeme: | FR4+Bileşenler |
|---|---|
| Renk: | yeşil, sarı, mavi |
| Bileşenler: | Yetkili dağıtıcı |
Tıbbi Ekipman için Elektronik Devre Kartı EMS PCB Meclisi UL 94v0 ISO13485
| Malzeme: | FR4+Bileşenler |
|---|---|
| Renk: | yeşil, sarı, mavi |
| Bileşenler: | Yetkili dağıtıcı |
Elektronik Üretim Hizmeti Elektronik Kart Düzeneği ISO14001 UL
| Malzeme: | FR4+Bileşenler |
|---|---|
| Renk: | yeşil, sarı, mavi |
| Bileşenler: | Yetkili dağıtıcı |
ENIG Tek Durak SMT PCB Meclisi DIP Elektronik Çok Katmanlı PCBA UL SGS
| Renk: | mavi |
|---|---|
| İsim: | PCB Montajı |
| Yüzey Teknik: | ENIG |
4 Katmanlı Flex Yüksek Frekanslı Pcbs Alüminyum BT Sert Altın Kaplama
| Min. hat genişliği: | 0.075mm/0.075mm(3mil/3mil) |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | ENIG |
| Bakır kalınlığı: | 1 oz |
Kablosuz İletişim Modülü için One Stop Quick Turn PCB Prototipleri 2OZ
| Malzeme: | CEM3 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Boyut: | 150mm*80mm |
ENIG LED Smt Elektronik Flex Pcb İmalatı ISO TS16949
| Min. hat genişliği: | 0.075mm/0.075mm(3mil/3mil) |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | ENIG |
| Bakır kalınlığı: | 1 oz |
0.075mm Esnek Sert PCB 1-16L Elektronik Baskılı Devre Kartı
| Min. hat genişliği: | 0.075mm/0.075mm(3mil/3mil) |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | ENIG |
| Bakır kalınlığı: | 1 oz |
ENIG Daldırma Altın Kaplama 2 Katmanlı PCB IATF TS16949 ISO13485 ISO 9001
| Renk: | Yeşil |
|---|---|
| Malzeme: | Halojensiz |
| Katman: | 2 |

