Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pcb fabrication assembly ] eşleşme 101 Ürünler.
CEM-3 Isı İletkenliği Yuvarlak Led Devre Kartı 1 Watt
| Min. hat genişliği: | 0.075mm/0.075mm(3mil/3mil) |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | ENIG |
| Bakır kalınlığı: | 1 oz |
Alüminyum BT Medical PCBA HASL OSP Elektronik Bileşen Tedariği
| Tek noktadan PCBA: | PCB + bileşenlerin tedariki + montaj + paket |
|---|---|
| Üretim Gereksinimi: | PCBA için test prosedürü. |
| Yüzey: | HASL, Nikel, Imm Altın, Imm Kalay, Imm Gümüş, OSP vb. |
FCC ROHS Yüksek TG Anahtar Teslimi Delikli PCBA Sert Altın Parmak
| Temel malzeme: | FR4 |
|---|---|
| Tahta kalınlığı: | 1,6 mm |
| Min. hat genişliği: | 0.15mm |
Elektronik 0.25 Oz -12 Oz Tıbbi PCBA HASL Kurşunsuz IATF TS16949
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
FR4 Bileşenleri Otomotiv PCBA 1-24 kat Daldırma Gümüş
| Tahta kalınlığı: | 1,6 mm, 1,6 mm-3,2 mm, 0,3 mm-6 mm, 0,1 ila 6,0 mm (4 ila 240 mil), 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
| Temel malzeme: | FR-4, Rogers, Alüminyum, CEM3, bakır |
Tek Durak 1.6mm Kalınlık PCBA Fason Üretim ENIG
| Tahta kalınlığı: | 1,6 mm |
|---|---|
| Cooper: | 1 oz |
| Yüzey: | Kurşunsuz HASL |
EMS Tüketici Veri Kaydedici Anakart PCBA 0.20mm-10.00mm Kalınlık
| Katman Numarası: | 1-12 L |
|---|---|
| levha kalınlığı: | 0.20mm--10.00mm |
| Yüzey İşlem: | HASL, HASL kurşunsuz, Daldırma Altın, Daldırma Kalay, Daldırma Gümüş, Sert altın… |
Yükseklik TG Rogers Medical PCBA Hızlı Dönüş 0.3-3.5mm Kalınlık
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Tıbbi Optik Ekipmanlar İçin Anahtar Teslimi Rogers Otomotiv PCBA
| Malzeme: | Rogers |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Katman: | 5 |

