Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pcb fabrication assembly ] eşleşme 101 Ürünler.
IATF TS16949 Prototip Pcb İmalatı FR4 Yüksekliği TG Elektronik Pcba
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
OEM ODM Havacılık Endüstriyel PCB Meclisi HASL ENIG bitirme
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Daldırma Gümüş SMT PCB Meclisi FR4 Tg170 Baskılı Devre Kartı İmalatı
| Renk: | Yeşil, Mavi, Siyah, Beyaz, Sarı, Kırmızı, Gri |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | çanta |
| Teslim süresi: | 15 iş günü |
Yükseklik TG Hızlı Dönüş PCB Prototipleri Daldırma Altın 2oz Bakır Kaplı Levha
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
Otomatik Tıbbi Endüstriyel PCB Meclisi 2 Katmanlı HASL Kurşunsuz
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
Yarım Kaplama Vias HDI Baskılı Devre Kartı Anakart Beyaz PCB 0.4mm
| Min. hat genişliği: | 0.075mm/0.075mm(3mil/3mil) |
|---|---|
| Yüzey bitirme: | ENIG |
| Bakır kalınlığı: | 1 oz |
Gerber Dosyası ile One Stop FR4 Tg135 Anahtar Teslim PCB Montaj Üreticisi
| Renk: | Yeşil beyaz |
|---|---|
| İsim: | Anahtar teslimi çözüm |
| Yüzey Teknik: | ENIG |
FR4 Tg170 2 OZ Bakır PCB Çift Taraflı Baskılı Devre Kartı
| Malzeme: | FR4 TG170 |
|---|---|
| Renk: | yeşil, sarı, mavi |
| Bakır kalınlığı: | 2 OZ |
1-28L Halojensiz Tıbbi PCBA Daldırma Gümüş IPC-A-600G Sınıf II
| Malzeme: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Yükseklik TG |
|---|---|
| Katmanlar: | 1-24 kat, 1-28 L |
| Bakır kalınlığı: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2 OZ 1 OZ 2 OZ 3 OZ, 1-4oz, 3oz |
18um-30um Bakır Oksijen Konsantratörü Tıbbi PCBA ISO 13485
| Malzeme: | FR-4; FR-4; High TG FR-4; Yüksek TG FR-4; Aluminum; Alüminyum; |
|---|---|
| PCB tipi: | Sert, esnek, katı-esnek |
| Katman No.: | 1, 2, 4, 6, 24 katmana kadar |

